Maloobchod – velkoobchod – servis
Otevírací doba:PO–PÁ: 7–17 hodSO: 8–11 hod

Sedm důvodů proč se CoWelder vyplatí

CoWelder Migatronic - kolaborativní svařovací robot

Je lepší robot nebo ruční sváření?

1. CoWelder se nikdy neunaví

… ani nikdy nepotřebuje přestávku na kávu, nikdy není nemocný a nepotřebuje dovolenou. Když ho necháte, klidně bude pracovat na tři směny!

2. CoWelder zbavuje zaměstnance rutinních úkolů

… To výrazně zlepšuje pracovní prostředí a uvolňuje kapacity pro náročnější svařovací úkoly. Je těžké motivovat zaměstnance, aby dělal 700 hodin stále totéž. S robotem tento problém odpadá.

3. Svařování umí být těžká práce

… Zejména když naši svářeči pracují na velkých sériích, musí dlouhou dobu stát na místě a opakovat stejné pohyby. To je fyzicky velice náročné.

4. CoWelder zajišťuje vysoce kvalitní svary

… a to vždy. Při správném nastavení je díky malému rozstřiku potřeba jenom minimum následných úprav.

5. CoWelder se snadno programuje

… a nepotřebujete na to kvalifikovaného operátora. Robot obsazuje uživatelsky přívětivé šablony, které programování dále zjednodušují.

6. CoWelder představuje malou investici do automatizace

… části nebo celé vaší výroby. Pokud se rozhodnete pro financování leasingovou smlouvou, jsou náklady na hodinu velice nízké.

7. Více hodin práce

…než u ručního svařování. Pokud změříte čas, po který Cowelder skutečně svařuje, zjistíte, že je výrazně vyšší než u ručního svařování.

Ptejte se! Kontaktujte nás!

Potřebujete více informací o kolaborativním svařovacím robotu CoWelder? Domluvte si ukázku v našem svařovacím centru v Pelhřimově (pro vážné zájemce provádíme předváděcí akce, kde svařujeme reálné dílce zákazníka).

Maloobchod - velkoobchod - servis

Váš spolehlivý dodavatel na ložiska, svařovací techniku, profesionální nářadí, pojistné kroužky a vlnovkové pružiny již od roku 1993.

Prodejna - Doležal PelhřimovProdejna - Doležal Pelhřimov
Doležal Pelhřimov s.r.o.
Hodějovická 2309,
393 01 Pelhřimov
Doležal mapa