Maloobchod – velkoobchod – servis
Otevírací doba:PO–PÁ: 7–17 hodSO: 8–11 hod

Ložiskové metrické kroužky

Ložiskový kroužek, vyráběný z typizovaného materiálu, má po instalaci v drážce eliptický tvar a dotýká se drážky pouze ve třech bodech. Tím se liší od běžných pojistných kroužků, které mají s drážkou kruhový kontakt. Ložiskové kroužky poskytují více prostoru, avšak vstřebávají menší nápor než běžné pojistné kroužky. Správný výběr typu kroužku vede k optimalizaci účinnosti a nákladů.

Veškeré kroužky jsou dostupné i v palcích.

CBS DIN 5417 (SP…)

CBS DIN 5417 (SP…)

Vnější metrický ložiskový kroužek. Navržený k jištění standardních metrických ložisek na hřídeli.

CRS DIN 7993 TYP A (RW)

CRS DIN 7993 TYP A (RW)

Vnější metrický ložiskový kroužek – kulatý drát. Kroužky jsou vyráběny z kulatého drátu a instalují se do drážky na hřídeli.

CRH DIN 7993 TYP B (RB…)

CRH DIN 7993 TYP B (RB…)

Vnitřní metrický ložiskový kroužek – kulatý drát. Kroužky jsou vyráběny z kulatého drátu a instalují se do drážky v otvoru.

CFS (SW…)

CFS (SW…)

Vnější metrický vzpěrný kroužek – plochý drát. Kroužky jsou vyráběny z plochého drátu a instalují se do drážky na hřídeli.

CFH (SB…)

CFH (SB…)

Vnitřní metrický vzpěrný kroužek – plochý drát. Kroužky jsou vyráběny z plochého drátu a instalují se do drážky v otvoru.

Maloobchod - velkoobchod - servis

Váš spolehlivý dodavatel na ložiska, svařovací techniku, profesionální nářadí, pojistné kroužky a vlnovkové pružiny již od roku 1993.

Prodejna - Doležal PelhřimovProdejna - Doležal Pelhřimov
Doležal Pelhřimov s.r.o.
Hodějovická 2309,
393 01 Pelhřimov
Doležal mapa