Maloobchod – velkoobchod – servis
Otevírací doba:PO–PÁ: 7–17 hodSO: 8–11 hod

Metrické pojistné kroužky dle normy DIN – axiálně montované

Vnější a vnitřní pojistné kroužky.

Veškeré kroužky jsou dostupné i v palcích.

DSH DIN 471 (A…)

DSH DIN 471 (A…)

Vnější pojistný kroužek dle DIN – na hřídel. Instalace do drážky vně hřídele.

DSR DIN 471 (AS…)

DSR DIN 471 (AS…)

Vnější pojistný kroužek dle DIN – zesílený. Kroužek DSR je extra silnou verzí běžného vnějšího pojistného kroužku DSH. Je tudíž odolnější a schopen odolat většímu zatížení než běžný vnější pojistný kroužek.

DHO DIN 472 (J…)

DHO DIN 472 (J…)

Vnitřní pojistný kroužek dle DIN – do otvoru. Instalace do drážky uvnitř otvoru.

DHR DIN 472 (JS…)

DHR DIN 472 (JS…)

Vnitřní pojistný kroužek dle DIN – zesílený. Jedná se o zesílenou verzi kroužku DHO vyznačující se větší radiální tloušťkou.

DSI (AV…)

DSI (AV…)

Vnější pojistný kroužek s invertovanými zámky. Funkce je podobná jako u kroužku DSH na hřídeli. Zámky kroužku jsou však „převráceny“ směrem dovnitř, čímž je zajištěno více prostoru v okolí, pokud je to potřeba.

DHI (JV…)

DHI (JV…)

Vnitřní pojistný kroužek dle DIN s invertovanými zámky. Funkce je podobná jako u kroužku DHO v drážce. Zámky kroužku jsou však „převráceny“ směrem ven, čímž je zajištěno více prostoru uvnitř, pokud je to třeba.

DST DIN 983 (AK…)

DST DIN 983 (AK…)

Vnější pojistný kroužek dle DIN 983. Provedení je podobné jako u vnějšího kroužku DSH. Tento kroužek se však vyznačuje několika „zuby“ rovnoměrně rozmístěnými na vnější straně obvodu. Je vhodný zejména pro zajištění velkých rádiusů či úkosů.

DHT DIN 948 (JK…)

DHT DIN 984 (JK…)

Vnitřní pojistný kroužek dle DIN 984. Provedení je podobné jako u vnitřního kroužku DHO. Tento kroužek se však vyznačuje několika „zuby“ rovnoměrně rozmístěnými na vnitřní straně obvodu. Je vhodný zejména pro zajištění velkých rádiusů či úkosů.

Maloobchod - velkoobchod - servis

Váš spolehlivý dodavatel na ložiska, svařovací techniku, profesionální nářadí, pojistné kroužky a vlnovkové pružiny již od roku 1993.

Prodejna - Doležal PelhřimovProdejna - Doležal Pelhřimov
Doležal Pelhřimov s.r.o.
Hodějovická 2309,
393 01 Pelhřimov
Doležal mapa